Jaselská 826, Kolín

321 752 611

info@soskolin.cz

Začátek vyučování

Po - Pá 7:45

Rok 2021/2022

 

Naše škola má další veleúspěšnou fiktivní firmu

Ve čtvrtek a v pátek (9. a 10. 12. 2021) usedla pětice fiktivních firem, složená ze studentů a studentek třetích ročníků oboru CR a BAP, před počítače a účastnila se nelítostného, nikoli fiktivního, klání. Vše se odehrávalo v rámci 3. MUB – LINE VELETRHU FITKIVNÍCH FIREM, pořádaného Metropolitní univerzitou Praha. Základní náplní soutěžních dní bylo obchodování se 76 přihlášenými fiktivními firmami nejen z Česka, ale také ze Slovenska. Vzduchem létaly koruny i eura, prodávalo se zboží, výrobky a nabízely se služby. Současně probíhaly i tři soutěže v těchto kategoriích: Nejlepší vánoční leták, Nejlepší prezentace a Nejlepší SWOT analýza firmy. Na začátku všech soutěží odborná porota určila v každé kategorii TOP 10. Firmy, které se probojovaly do těchto finálových desítek, musely svá díla obhajovat.

Za naši školu se na tento veletrh přihlásily firmy: CK Země zážitků, s.r.o.,  FireTattoo, s.r.o.,  FreshLips, s.r.o.,  Neko kavárna, s.r.o.  a ZkusBus, s.r.o. Nejlepší firmou naší školy byla firma Neko kavárna, s.r.o. ze třídy 3C. Tato firma se probojovala do TOP 10 ve všech třech kategoriích a naprosto největším úspěchem bylo postoupení do superfinále v kategorii Prezentace firmy. V kategorii Nejlepší vánoční leták, firma Neko kavárna, s.r.o. získala 10. místo, v kategorii Nejlepší SWOT analýza 5. místo. Velký úspěch byl sklizen v kategorii Nejlepší prezentace, kde si firma odnesla bronzovou medaili. Gratulace patří i firmě FireTattoo, která se umístila se svým letákem na 9. místě.

Děkujeme všem zúčastněným za skvělé výkony, vítězům gratulujeme a v dalších fiktivních kláních, které snad již nebudou on-line, přejeme hodně úspěchů.
vyučující předmětu Fiktivní firmy
RSS Aktuality – SOSKOLIN