Jaselská 826, Kolín

321 752 611

info@soskolin.cz

Začátek vyučování

Po - Pá 7:45

Rok 2023/2024

 

Výhody Studia

VÝHODY STUDIA

SPOLUPRÁCE SE SPOLEČNOSTÍ MICROSOFT

Vzdělávací centrum Microsoft

Jsme jediným oficiálním vzdělávacím centrem společnosti Microsoft ve Středočeském kraji. Poskytujeme certifikace a školení jak studentům, tak i široké veřejnosti.

Office 2016 a jiné programy

Pracuješ s programy jako Word, Excel či PowerPoint? Potřebuješ nainstalovat nový operační systém nebo si jen vyzkoušet práci na Windows serveru? Tak pojď k nám, protože všichni studenti naší školy mají k dispozici Office 2016, operační systémy a jiné užitečné programy zcela ZDARMA!

Program pro práci s nadanými studenty

Nadaní studenti naší školy mohou být zařazeni do programu STC společnosti Microsoft, kde se jim dostane nadstandardní péče. Krajské výběrové kolo probíhá pravidelně na naší škole a pokud máš chuť a odvahu zkusit něco nového, u nás tu příležitost dostaneš.

Office365

Staň se studentem naší školy, získej jednotné přihlašovací údaje do prostředí Office365 a veškeré další výhody s tím spojené.

CERTIFIKACE

Certifikát ECDL

Certifikát společnosti Microsoft v oblasti IT. Všichni studenti mají možnost získání následujících mezinárodních a národních certifikátů za zvýhodněných podmínek.

Baristický kurz

Kurz vede vicemistr světa FINLANDIA CUP, majitel a Bar manager MARTINI’S PARDUBICE MARTIN SMOLNÝ.

Certifikát firmy Jablotron

Certifikace z oblasti práce se zabezpečovací technikou. Všichni studenti mají možnost získání následujících mezinárodních a národních certifikátů za zvýhodněných podmínek.

Certifikát EBC*L

Certifikát v oblasti ekonomiky. Všichni studenti mají možnost získání následujících mezinárodních a národních certifikátů za zvýhodněných podmínek.

Barmanský kurz

Kurz vede vicemistr světa FINLANDIA CUP, majitel a Bar manager MARTINI’S PARDUBICE MARTIN SMOLNÝ..

CAMBRIDGE jazykový certifikát

Naše škola nabízí možnost získat celosvětově uznávaný certifikát dokládající úroveň znalostí anglického jazyka. Více informací v sekci SPOLUPRÁCE A PROJEKTY ZDE

STÁŽE, STUDIUM

Erasmus+

Zvládáš jazyky, baví tě cestování a rád by sis vyzkoušel/a pracovní stáž v zahraničních firmách? U nás se dobří studenti mohou v průběhu studia zúčastnit bezplatné zahraniční stáže v programu Erasmus+. Více o programu zde:

Pravidelné odborné praxe ve firmách

Součástí studia je pravidelná praxe v oboru ve vybraných firmách. Praxe se pro studenty škole koná každý rok.

Fiktivní Firmy

Studenti ekonomických oborů a oboru Cestovní ruch a rekreologie pracují v úspěšných fiktivních firmách. (Na mezinárodním veletrhu fiktivních firem v Brně 2016, v konkurenci třiceti šesti fiktivních firem obsadila firma z 2CB  Cukrárna Sweet Way, s.r.o druhé místo v kategorii prezentace a prezentování. V té samé kategorii vyhrála cestovní kancelář CK Megido s. r. o. z 2CA. Druhá fiktivní firma ze třídy 2CA cateringová společnost Eventin, s. r. o. pak zvítězila v kategorii nejlepších vizitek.)

Absolvování Autoškoly

Blíží se ti věk plnoletosti a rád by sis udělal/a řidičský průkaz? Tak pamatuj, že všichni studenti mají možnost absolvování autoškoly za zvýhodněné ceny.

IT AKTIVITY, KURZY

Adobe Creative Cloud

Díky nové smlouvě se společností Adobe mají všichni naši studenti na počítačových učebnách k dispozici nejnovější  a úplný software této firmy. Kompletní seznam programů můžete nalézt zde:

Kroužek Minecraft Education Edition

Zajímá vás, jak se dá Minecraft využít ve výuce? Každý student má šanci se zapojit do kroužku Minecraftu, kde se tvoří nejen zajímavé věci, ale i programuje, plánuje a v neposlední řadě i hraje.

Soutěže

Po celý čas studia mají studenti možnost zapojit se jedné ze soutěží pořádaných v daném roce. Může se jednat například o olympiádu z českého či anglického jazyka, o soutěž Office Master, která prověří vaše IT znalosti, či jen o obyčejný běh do schodů.

Vlastní Webový Prostor

Žádná instalace webserveru nebo placení hostingových služeb, všichni studenti IT oborů mají svůj vlastní webový prostor, kde mohou spravovat svou doménu spadající pod soskolin.eu. Mají zde FTP účet, dostatek prostoru a databázi MySQL s přístupem přes phpMyAdmin.

Kroužek Programování+

Jeden z řady kroužků zaměřený na prohloubení znalostí z předmětu programování. Každý, kdo má zájem naučit se něco víc o vytváření her či jen práci s algoritmy, má možnost se připojit.

Herní Turnaje a Výstavy

Každý student má možnost se zúčastnit některého z turnajů z populárních her a zapojit se tak do školní ligy z her jako Hearthstone, League of Legends, Counter Strike a další… Pro všechny je tu také možnost podílet se na výstavě studentských prací. Nemáš chuť se do toho pustit s námi?