Jaselská 826, Kolín

321 752 611

info@soskolin.cz

Začátek vyučování

Po - Pá 7:45

Rok 2020/2021

 

Důležité informace k přijímacímu řízení

Všichni uchazeči musí při vstupu do školy předložit negativní test na Covid 19 nebo doklad tento test nahrazující.
Vzhledem k nutnosti předložení výše uvedeného testu je třeba, aby se uchazeči dostavili v 8:00 hod. před budovu školy.
Zákonným zástupcům není vstup do budovy školy dovolen.
Přestávku mezi jednotlivými testy budou žáci trávit mimo školu.
Pro všechny osoby před školou i v budově platí povinnost nosit respirátor či roušku a dodržovat rozestupy minimálně 2 metry.
Po vstupu do školy projdou všichni uchazeči bez zbytečného prodlení do určené učebny a nebudou se zdržovat ve společných prostorách.
V budově školy (učebny A1 – A11) jsou v přízemí umístěny chlapecké a v prvním patře dívčí toalety. V budově domova mládeže (učebny P1, P3, B7 a B8) jsou toalety umístěny vždy na patře.
Rozmístění uchazečů do učeben (označení učeben ve škole je jiné než jaké je uvedeno na pozvánce!) je v abecedním pořadí uvedeno v příloze.
Po příchodu do učebny si musí každý žák dezinfikovat ruce připravenou dezinfekcí.
Uchazeči, kteří obdrželi pozvánku na oba termíny (3. a 4.5.2021) na naši školu, konají přijímací zkoušky v obou dnech a započítává se jim lepší výsledek.

Uchazeči, kteří se nebudou moci ze závažných důvodů zúčastnit přijímacího řízení a řádně se omluví, budou moci konat přijímací zkoušky v náhradním termínu 2. a 3.6. 2021.

JEDNOTNÉ ZKUŠEBNÍ TÉMA

ABECEDNÍ SEZNAM S UČEBNAMI

POZVÁNKA NA PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

RSS Aktuality – SOSKOLIN

 • I takové byly přijímací zkoušky 2021 4.5.2021
  Právě v těchto hodinách ještě stále probíhá 2. termín přijímacích zkoušek na naší škole a my bychom tímto chtěli poděkovat všem, kteří k nám dorazili. Jsme si vědomi toho, jak […]
  admin
 • Informace o navýšení maturitních termínů opravných zkoušek 29.4.2021
  MŠMT ČR rozhodlo, že maturanti, kteří případně neuspějí u didaktických testů státní části či praktické zkoušky profilové části nebo kteří se z konání v řádném termínu omluví, budou mít navýšený […]
  Hynek Kohout
 • Minecraft Education Edition – SOSKOLIN Review Part 2 28.4.2021
  Krátká recenze a představení výukové verze Minecraft Education Edition, která se u nás na škole těší velké oblibě. Jedná se o review Minecraft Education Edice od společnosti Microsoft. V tomto […]
  admin
 • Kariérní den v tiskárnách v Kolíně 27.4.2021
  Ještě nemáš brigádu a chtělo by to nějaké peníze? Co takhle zkusit kolínské tiskárny? Každou první středu v měsíci pořádají kariérní den, takže není určitě na škodu to alespoň omrknout.
  admin
 • Důležité informace k přijímacímu řízení 26.4.2021
  Všichni uchazeči musí při vstupu do školy předložit negativní test na Covid 19 nebo doklad tento test nahrazující. Vzhledem k nutnosti předložení výše uvedeného testu je třeba, aby se uchazeči dostavili […]
  admin