Jaselská 826, Kolín

321 752 611

info@soskolin.cz

Začátek vyučování

Po - Pá 7:45

Rok 2023/2024

 

Čtvrtý ročník školního veletrhu fiktivních firem

V pondělí 24. června 2024 se konal již tradiční školní veletrh fiktivních firem. Veletrhu se zúčastnilo rekordních 11 firem ze tříd 2C, 2P, 3C, 3P. Pro studenty ze třetích ročníků to byla jejich poslední příležitost získat zasloužené ocenění a poslední možnost vytěžit vše z náročné dvouleté týmové spolupráce. Jednotlivé firmy vzájemně poměřily své dovednosti při prezentování před porotou. Dále na veletrhu probíhala soutěž s názvem „Prodej za minutu“. Hodnotil se také tematický leták v anglickém jazyce. Všechny fiktivní firmy se snažily oslnit studenty prvních ročníků i sledující na Instagramu se svými zveřejněnými příspěvky na instagramových profilech jednotlivých firem.

Vítězem nejdůležitější kategorie, kterou bylo prezentování, se stala firma Hotel Nations, s. r. o. ze třídy 3C. Druhé místo obsadila firma ECO CORN, s. r. o. ze třídy 3C. Na třetím místě se umístila firma Taste the World, s. r. o. ze třídy 2C.

Nejlepší leták v anglickém jazyce na téma „Léto či prázdniny na horách“ vytvořila firma OSPA, s. r. o. ze třídy 3P. Na druhé příčce této kategorie se umístila firma Moonlight, s. r. o. ze třídy 2P. Třetí nejlepší leták vytvořila firma Hotel Nations, s. r. o. ze třídy 3C.

Soutěž „Prodej za minutu“ se objevila na našem veletrhu poprvé a měla veliký úspěch, jak u diváků, tak u poroty. Na prvním místě této kategorie se umístila firma Taste the World, s. r. o. ze třídy 2C. Druhá nejúspěšnější v prodeji za minutu byla firma Moonlight, s. r. o. ze třídy 2P. Třetí příčku obsadila firma Hotel Nations, s. r. o. ze třídy 3C.

Také soutěž s instagramovým příspěvkem byla nováčkem mezi soutěžemi na školním veletrhu fiktivních firem. Jako nejúspěšnější byl oceněn instragramový post firmy ORTFIT, s. r. o. ze třídy 2P. Druhou příčku obsadila firma OSPA, s. r. o. ze třídy 3P. Třetím nejúspěšnějším byl příspěvek firmy CK Tajfun, s. r. o. ze třídy 2C.

Všem fiktivním firmám děkujeme za jejich účast na tomto veletrhu, blahopřejeme vítězům a již se velice těšíme na nově vznikající firmy ze tříd 1C a 1P.

Vyučující fiktivních firem

Vítězný leták:

RSS Aktuality – SOSKOLIN

 • Výsledky 3. kola příjímacího řízení ve školním roce 2023/24 28.6.2024
  V přiložené výsledkové listině je zveřejněn seznam přijatých a nepřijatých uchazečů v maturitního oboru Bankovnictví a pojišťovnictví Žádáme zákonné zástupce přijatých žáků, aby vyplnili  elektronický dotazník žáka pro nástup na SŠ nejpozději […]
  Hynek Kohout
 • Čtvrtý ročník školního veletrhu fiktivních firem 28.6.2024
  V pondělí 24. června 2024 se konal již tradiční školní veletrh fiktivních firem. Veletrhu se zúčastnilo rekordních 11 firem ze tříd 2C, 2P, 3C, 3P. Pro studenty ze třetích ročníků to […]
  admin
 • Podzimní termíny maturitních zkoušek 27.6.2024
  Termíny podzimních maturitních zkoušek jsou stanoveny takto:  2.9. – 6.9.2024 – didaktické testy 9.9. – 13.9. – písemné a praktické zkoušky 16.9. – 20.9. ústní zkoušky profilové části Přesný rozpis […]
  Hynek Kohout
 • Volba jazyků pro žáky budoucího prvního ročníku 27.6.2024
  Všichni žáci budoucího prvního ročníku, budou mít cizí jazyk, který si vybrali jako svou první volbu.
  Hynek Kohout
 • Ohlasy na studentské praxe v rámci programu Erasmus + 23.6.2024
  Malé ohlédnutí za za tím, jak probíhaly zahraniční praxe v Portugalsku očima některých našich studentů: „Letošní praxi jsme my, studenti cestovního ruchu, vykonávali v hotelu Urban v Braze. Praxe nám […]
  admin