Ještě před koncem školního roku podnikla třída 1W dvě exkurze. Naše první cesta vedla do hlavního města. Po příjezdu jsme prošli centrem přes Karlův most, na kterém v tuto ranní hodinu ještě nebylo příliš mnoho turistů. Odtud jsme zamířili k Lennonově zdi. Poté co jsme si toto známé místo prohlédli, navštívili jsme Muzeum Lennonovy zdi, kde byl pro žáky připraven workshop v anglickém jazyce. Díky němu jsme si mohli nejen procvičit angličtinu, ale také se dozvědět více o tom, jak toto významné místo vzniklo.
Ještě v posledním týdnu školního roku jsme se vydali do Kutné Hory. Zde jsme navštívili Měšťanský pivovar, kde jsme se seznámili s procesem vaření piva a prohlédli si výrobní zařízení. Odtud jsme pokračovali do centra Kutné Hory. Na závěr exkurze žáci změřili své síly v bowlingu. I přes nepřízeň počasí byly oba výlety příjemným zakončením školního roku.
Mgr. Marie Hronová
















